Ozono generatoriai / jonizatoriai

Ozonas (O3) susidaro persitvarkant atomams deguonies molekulėse, kai jos paveikiamos aukštos įtampos elektros išlydžiu. Du elektrodai, aukštos įtampos ir žemos įtampos, atskirti specialiu dielektriku, užtikrina siaurą iškrovos plyšį. Elektronai, turintys pakankamai kinetinės energijos suskaldyti deguonies molekulę, susiduria su jomis, ir ozono molekulė gali susidaryti iš kiekvieno deguonies atomo.

Ozonas yra stiprus oksidatorius, gebantis suskaidyti žalingus cheminius junginius iki neaktyvių sudedamųjų dalių, bei galinga dezinfekcijos priemonė, sunaikinanti ligas sukeliančius mikroorganizmus. Ozono baktericidinis poveikis yra 300-600 kartų stipresnis už chloro. Be to, ozonas lengvai suardo ir bakterijų sporas bei virusus.

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą
 • Ozono generatorius vandens čiaupui AQUA
  Paskirtis: valo vandenį. Montuojamas tiesiog ant vandens čiaupo. Pašalina iš vandens net 99 proc. bakterijų (patvirtinta sertifikatu), mikrobus, grybelį ir sporas.
  99 € 149 €
 • Ozono generatorius EVO SM
  Paskirtis: patalpų iki 50m2 ir vandens dezinfekavimas. Ozono emisija 600 mg/h. Integruotas LCD ekranas su laikmačiu.
  85 € 135 €
 • Ozono generatorius / jonizatorius EVO O3
  Patalpų iki 125m2 ir vandens dezinfekavimas, jonizavimas. Ozono emisija 600 mg/h. LCD ekranas su laikmačiu. Hepa ir kt. filtrai. 3 ventiliatoriaus stiprumo lygiai.
  235 € 299 €
 • Ozono generatorius / jonizatorius SMART
  Paskirtis: patalpų iki 65 m2 ir vandens dezinfekavimas, jonizavimas. Ozono emisija 400 mg/h. Integruotas LCD ekranas su laikmačiu. ISO 9001:2000. Atitinka ES RoHS.
  265 € 349 €
 • Ozono generatorius EVO MAX
  Patalpų iki 200 m2 dezinfekavimas, jonizavimas, UV. Blogo oro detektorius. Ozono emisija 600 mg/h. LCD ekranas su laikmačiu. Hepa ir kt. filtrai.
  395 € 599 €