Dirbtinės ir natūralios jonizacijos čiužiniai

Vieninteliai Lietuvoje aukščiausios kokybės ortopediniai

DIRBTINĖS ir NATŪRALIOS JONIZACIJOS ČIUŽINIAI

Įprastuose čiužiniuose esantis porolono sluoksnis, kaip ir įvariūs plastiko kilmės gaminiai, teršia mus supančią aplinką ir keičia deguonies krūvį. Patalpų oras, gavęs teigiamą krūvį, „miršta“ ir tokio deguonies organizmas nepriima – kvėpuodami negyvu deguonimi,  iš lėto aliname kūno ląsteles.

Ispanijos prekės ženklo VIDA10 čiužiniai gamybos proceso pabaigoje sterilizuojami vakuuminėje ozono kameroje. Taip pašalinamas neigiamas porolono poveikis organizmui. Be to, tokie čiužiniai nekaupia bakterijų, padeda išvengti pelėsių, grybelių, tinka alergiškiems žmonėms.

 

DIRBTINĖS JONIZACIJOS ČIUŽINIAI – VISCOTHERAPY ir ANION SYSTEM

   

Dirbtinai jonizuoti čiužiniai gamybos pabaigoje visą parą ozonuojami vakuuminėje kameroje, kurioje čiužinio šerdis ne tik sterilizuojama, bet ir prisotinama anijonų. Miegodami ant tokių čiužinių lepinate kūną „gyvojo deguonies“ masažu: kol Jūs ilsitės, čiužinio šonuose ir apačioje esančios 3D audinio angelės įtraukia aplinkos oro. Pastarasis, keliaudamas pro čiužinio šerdies poras ir veikiamas anijonų, pasiekia Jūsų kūną jonizuoto oro pavidalu.

Jonizuotas oras gerina kraujo apytaką, aktyvina ląstelių veiklą, todėl ląstelės tampa atsparesnės išoriniams veiksniams, virusams ir geba efektyviau kovoti su esamais kenkėjais. Kvėpavimas jonizuotu deguonimi saugo kraujagysles, išlaiko jų elastingumą, gerina imunitetą, savijautą ir miego kokybę.

Išlaikyti čiužinio naudingąsias savybes ir ilgiau džiaugtis puikia savijauta padeda patalpų jonizavimas (ozonas, skildamas į neutralų O2 ir aktyvųjį deguonį O, tampa jonu, kuris geba pritraukti ir neutralizuoti kenksmingąsias daleles). Specialistai pataria kasdien jonizuoti miegamojo kambarį – prisotinti „oro vitaminų“ ozono / anijonų generatoriumi. Tokiu būdu užtikrinsite nuolatinę jonizuoto oro cirkuliaciją patalpoje ir sumažinsite čiužinyje esančių anijonų resursų naudojimą. Nelikite abejingi savo sveikatai – pasirūpinkite gera savijauta jau šiandien!

NATŪRALIOS JONIZACIJOS ČIUŽINYS – VITAL ENERGY

VITAL ENERGY čiužinyje vyksta natūralus jonizacijos procesas. Šio čiužinio audinyje integruotas turmalinas, kuris, keičiantis aplinkos temperatūrai, slėgiui, drėgmei, veikiamas trinties jėgos, natūraliai išskiria anijonus. Mineralas reaguoja į kūno temperatūrą bei saulės spindulius – tai vienintelis žemėje mineralas, „įkraunamas“ saulės energijos. Turmaliną „aktyvuoti“ pakanka mažiausios drėgmės (pvz., prakaito). Šis mineralas reaguoja į bet kokios rūšies spaudimą: nesvarbu, ar tai gravitacija, vandens, oro slėgis, ar kūno spaudimas – to pakanka, kad būtų aktyvintos gerosios turmalino savybės ir įvyktų konvekcija.

Natūralios ir dirbtinės jonizacijos čiužiniai pasižymi daugeliu kitų sveikatai naudingų savybių.  Daugiau informacijos rasite www.vida10.lt